Medewerkers

Medewerkers

Naam Manon Davenschot
Functie account manager
Tel +31(0)523285306
E-mail m.davenschot@vobhardenberg.nl

Naam Maaike Spoolder
Functie account manager
Tel +31(0)523285336
E-mail m.spoolder@vobhardenberg.nl

Naam Ruud Willems
Functie account manager
Tel +31(0)523285301
E-mail r.willems@vobhardenberg.nl

Naam Paul Meijer
Functie account manager
Tel +31(0)523285302
E-mail p.meijer@vobhardenberg.nl

Naam Erik van de Belt
Functie prepress manager
Tel +316-987654321
E-mail e.vandebelt@vobhardenberg.nl

Naam Gert Hesselink
Functie manager Operations
Tel +31(0)523285332
E-mail g.hesselink@vobhardenberg.nl

Naam Bert Schipper
Functie algemeen directeur
Tel +31(0)634944836
E-mail b.schipper@vobhardenberg.nl

Naam Harry Visscher
Functie export manager
Tel +31(0)653899117
E-mail h.visscher@vobhardenberg.nl

Naam Betsie Wesselink
Functie administratie/receptioniste
Tel +31(0)523261740
E-mail info@vobhardenberg.nl

Naam Gerard Muis
Functie adjunct directeur
Tel +31(0)523285313
E-mail g.muis@vobhardenberg.nl

Naam Jan van Beek
Functie account manager
Tel +31(0)523285304
E-mail j.vanbeek@vobhardenberg.nl

Naam Tom Werink
Functie pre press manager
Tel +31(0)523285337
E-mail t.werink@vobhardenberg.nl

CONTACT OPNEMEN




Bel me terug

Stuur mij een e-mail

Maak een afspraak

SOCIAL MEDIA

CERTIFICERING